יום שלישי, 18 באפריל 2017

זוגיות במשבר - אהבה ומיסטיקה

זוגיות במשבר - מיסטיקה ואהבה

מיסטיקול 8 - הכוונה ייעוץ וסיוע רוחני במענה טלפוני מהיר 072-2280549

 מיסטיקה אהבה ורוחניות 
חיבור רוחני - קארמה "סיבה ותוצאה"  בין בני זוג - בחירה גורל או מקריות, לאהבה פנים רבות.

מיסטיקה היא כלי רוחני המסייע לנו להגדיר בצורה ברורה יותר את החיבור הרוחני בין שתי נשמות, ומהות חיי האהבה והזוגיות.

רובנו דשים ודשים בשאלה מהי אהבה אמת, בעיקר בגלל תחושת האי סיפוק וחוסר הודאות בחיי האהבה.
אנו עסוקים אוב הזמן במסע חיינו בחיפוש תשובות לשאלות שקשורות לאהבה וזוגיות, האהבה מאוד מהותיות להמשך קיומנו ומימושה רצוף באין ספור של ניסיונות הצלחות ואכזבות, כאב ושמחה.

מיסטיקה על כל תחומיה ורבדיה מאפשרת למיסטיקנים לגלות ולראות, את כל המכלול השלם של הסיבות שגורמים לזוגיות במשבר או לקשיים במציאת אהבה, אי הצלחת הקשר, הבעיות והמכשולים אשר ניצבים בדרכנו להתגלמות ומימוש האהבה בשלמותה.

רובנו מוטרדים מכישלון המערכת הזוגית, מאי הצלחת מציאת אהבה חדשה שתפרה את הציפיות שלנו מבן/ת הזוג.

זוגיות במשבר, מביאה אותנו לא פעם לפתחם של מיסטיקנים און ליין, רגעי התסכול והמשבר משבשים את מהלך החיים התקין, ולא תמיד אנו מבינים את הסיבות הרוחנית והמנטליות שהביאו לזוגיות במשבר, הדרך לחזור לעצמנו כרוכה במאבקים וקשיים רבים, והמוצא הנכון עבורנו היא בהכוונה וייעוץ רוחני, דבר יסייע לנו לפתור בעיות ולקבל תשובות לשאלות הסתומות שנורו ללא מענה.

האם ניתן לסמוך על מיסטיקנים?  מיסטיקה עוסקת בנסתר בכול הדברים הסמויים מהעין והתודעה הרגילה. רובנו מודעים לזה שישנם כוחות נסתרים המנהלים את חיינו, חלקנו מתייחס אליהם בביטול, וחלקנו מתייחס אליהם ברצינות, אבל ישנם רגעים בעיקר ברגעי משבר ומצוקה בזוגיות שאנו מבקשים את עזרתם של אותם כוחות סמויים, דוגמה טובה היא תפילה ובקשה כדרך לתקן דברים, להחזיר אהבה, ולשנות גורל.

גם פנייה אל מיסטיקנים, מגשרים, מתקשרים ויועצים רוחניים תסייע לנו בהרבה מהמקרים לקבל תשובות ולפתור בעיות.

מיסטיקנים - סיוע ייעוץ והכוונה רוחנית


מיסטיקנים או מתקשרים רוחניים, בזמן תקשור יכולים להתחבר רוחנית ופנימית לאדם העומד מולם, לחוש את נפש האדם, להקשיב לקולות הנפש והלב, לראות מה צופן לו העתיד, להיות אוזן קשבת, לתת תשובות לשאלות טיפים ומסרים שיסייעו לאדם לחזור למסלול החיים התקין ולהתגבר על כל המכשולים המחסומים והעיכובים בחייו.

אהבה היא אנרגיה המפרה אותנו, מחזקת מחשלת ומחברת אותנו לכול מה שסובב ומקיף אותנו.

ללא אהבה החיים נראים אפורים, משעממים, ללא תשוקה וחיות, אנחנו נתונים למצבי רוח משתנים, תחושת חוסר וודאות מלווה אותנו, ראייה ביקורתית, חשיבה שלילית, מחשבות אבדניות ועוד...

כאשר אנו בתחילת מערכת יחסים חדשה או כאשר אנו רוצים לבחון את טיב מערכת היחסים וקשרי הגומלין בזוגיות או בקשר אהבה, טוב להתייעץ עם מיסטיקנים או מתקשרים, מדריכים ויועצים רוחניים, בכדי לקבל תשובות ותובנות חדשות, כלים ודרכים להתמודדות עם בעיות בזוגיות ובעיקר לפני כל תהליך של קבלת החלטות 


מיסטיקנים וגם מתקשרים מסתייעים בשיטות רוחניות ומיסטיות שונות הנקראות מיסטיקה יהודית, כדוגמת:: חכמת הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה קבלית, קלפי קבלה וטארוט, קריאה בתהלים, דרכם ניתן לתת בלי שום ספק תשובות לכל השאלות,תחזית אישית, בדיקת קארמה, בדיקת עין הרע, הקשורים לתחומים רבים ומגוונים בחיינו, זוגיות ואהבה, התאמה זוגית, מחשבון אהבה, עבודה קריירה ולימודים, בריאות גוף ונפש, כספים, עסקים, עין הרע, מעבר מגורים, בדיקת שמות, פתרונות וסיוע רוחני להסרת חסימות, שיטות שבעיקר יאירו את מצב חיי האהבה והקשר הזוגי.


מיסטיקנים עוסקים במתן תשובות לשאלות שנוגעים לחיי האהבה והזוגיות. בעזרת תחומי המיסטיקה השונים  ניתן לזהות מאפייני ואישיות, יכולות אישיות, את המכשולים השונים שיכולים ליצור חסימות במסע החיים,


מיסטיקנים און ליין - ייעוץ והכוונה בעידן החדש והמתפתח, שירותי המיסטיקה כמו שירותים רבים העוסקים בשירותי ייעוץ והכוונה רואים באינטרנט כלי טכנולוגי יעיל המסייע להם ביעילות לתת מענה מידי ללא תיאום פגישה לכל אדם בשיחה טלפונית. 


מיסטיקנים ומתקשרים מומלצים בטלפון, מאפשרים לכם 24/7 לקבל ייעוץ והכוונה בטלפון, בכול הנושאים הקשורים לזוגיות במשבר, וגם לעזור לכם להתמודד עם רוב הקשיים בחיי הזוגיות והאהבה.

מיסטיקנים און ליין - ייעוץ והכוונה בטלפון, שירות אישי ודיסקרטי המתאים לכל איש ואישה מעל גיל 18, ללא הבדל מין דת מעמד מוצא ותרבות.

הזוגיות במשבר? מתלבטים בנושאי עבודה קריירה, לימודים? מרגישים חסומים הכול תקוע? רוצים לערוך בדיקת שמות בדיקת עין הרע? לקבל טיפים ומסרים בטלפון, לשפר את מערכת יחסי הגומלין בקשר הזוגי, מיסטיקנים מומלצים בטלפון יסייעו לכם באמינות ומקצועיות רוחנית לקבל תשובות לכל השאלות הבוערות והמטרידות.


יום רביעי, 4 בינואר 2017

רוחניות מיסטיקה ואהבה

רוחניות מיסטיקה ואהבה מה הם?


הגברת המודעות הרוחנית באמצעות מיסטיקה, הגשמה פנימית נטולה מנגיעות ודעות קדומות שליליות, קבלה ונתינה טהורה.
בעידן החדש מתפתח דור ייחודי הנקרא "עיקבתא דמשיחא", עקביו של משיח לפי הקבלה ובזוהר הקדוש.

המיסטיקה על כל רבדיה ותחומיה הרוחניים, גוררת וסוחפת רבים מאתנו לעשות בירורים פנימיים, בינם לבין עצמם, מסע התעוררות שמטרתו גילוי המהות והייעוד האמתי שלנו, המבנה הרוחני ממנו נבראנו, תוך כדי הסתכלות פנימה לרבדים העמוקים ביותר של הנפש, "פנימיות הנפש הרוחנית - הכרת הנשמה אלוקית החיה בתוכנו".

הסיבה לכל זה היא משום שהמציאות החומרית והגשמית, הופכת להיות שקופה יותר ויותר, היא חושפת את הדחפים היצירים והבהמיים שלנו, אשר אינם ממלאים את הנפש, לכן אנו מבקשים לדעת את הפשר היותר מעמיק ורוחני דרך שאלות כאשר המטרה היא לקבל תשובות, להשתנות, להעמיק את המודעות העצמית וליצור את האיזונים האנרגטיים בין הצרכים הפיסים לצרכים הרוחניים. הרוחניות והמיסטיקה על כל רבדיה ותחומיה מפיחה רוח חיים בפנימיותנו.

מסע רוחני של טיהור וניקוי מכל מה שרע ומזיק, קבלה נקייה במובן המלא והשלם, מעין נובע ממנו מיסטיקה מגיעה ושואבת את כוחה.

המונחים "רוחני" "רוחניות" "מיסטיקה" הם מושגים מופשטים, לא מוגדרים, לפעמים נסתרים ולא מובנים, לא תמיד הבנתנו הרגילה, קולטת את המשמעות הרוחנית השלמה, לפעמים הנטייה היא להאמין כי רוחניות היא קונספט דתי ומסורתי.

בעידן החדש  המושג רוחניות נובע בעיקר מתפיסות והשגות מיסטיות שאינם דתיים ומקורם מתרבויות ועמים אחרים.

מיסטיקנים רבים רוכשים את כוחם הרוחני דרך כלים, תורות והשגות רוחניות שחלקם חדשניות וחלקם עתיקות, כגון: תקשור, נומרולוגיה, קבלה, פסיכותרפיה הוליסטית, קלפי טארוט, תטא הילינג, אסטרולוגיה, ועוד.... המשלבים אלמנטים תרבותיים שונים, כמו קבלה מעשית, קבלה ומיסטיקה יהודית, שמאנזים, בודהיזם, שגם הם נחשבים חלק מתחומי המיסטיקה, ולכן קל היום למצוא מתקשרים ומיסטיקנים מתחומי מיסטיקה שונים ומגוונים.


מה ההבדל בין מיסטיקנים ומתקשרים?לעתים יש אי הבנה גדולה בהבחנה בין מיסטיקן לבין מתקשר, האם באמת כל מה שאנו רואים במדיה או ברשתות האינטרנט השונות, מיסטיקנים און ליין, נקראים "מיסטיקנים"? הפרסום באינטרנט מאפשר לנו שימוש רחב המושגים רוחניים, ללא חובת הוכחה, והשאלה הנשאלת היא האם כל העוסקים במיסטיקה ורוחניות, נכללים תחת ההגדרה מיסטיקנים, ולשלבם ביחד עם ההגדרה "מתקשרים רוחניים" בכול הקונוטציות האפשריות, לא תמיד מתקשר או מתקשרת אמורים להיות בעלי דעה תפיסה ועמדה רוחנית.

"מתקשרים רוחניים" הם אנשים בעלי כוחות ויכולות אינטואיטיביות גבוהות לקלוט קולות, תחושות, ומראות חלקם של אותם "מתקשרים" מגדירים את כוחם באמצעות חיבור למקורות אנרגיה חיצוניות לעולם המוכר לנו, כגון : חוצנים, מלאכים, ישויות אור ועוד....לכל אחד מהם יש את הדרך הייחודית שלו לבצע תקשור.

אנשים המכנים או מגדירים את עצמם בתואר מיסטיקנים, לצורכי פרסום וקדום ואין ממש בכוחם הרוחני, להמציא בריאה, תפישה רוחנית, אמונה, תורה ועוד... הקושרת אותם לדגמה - לאמונה הנשענת אלוהות, קבלה ומיסטיקה היהודית, או כל השגה ותפיסה רוחנית מוכרת אחרת, בעצם השימוש במושג מיסטיקן או מיסטיקנית הוא לצרכי שימוש עצמי בלבד מטעמי פרסום שיווק וקידום.
בשנים האחרונות, בעיקר עם התפתחות שירותי המדיה והתקשורת באינטרנט, שאלות כאלו ואחרות לגבי מי הם ומה כוחם האמתי של מיסטיקנים או "מתקשרים רוחניים" בעיקר בגלל האיכות המקצועיות והכמויות הרבות והמתרבות של אותה אוכלוסיה המתקראת מיסטיקנים מומלצים און ליין, או מתקשרים בכירים הכי טובים, "המיסטיקנים הכי טובים" ועוד כינויים שונים, ונכון לשאול האם באמת אפשר להכליל  כל מתקשר או מיסטיקן, כהוגה דעות, ואיש רוח ופילוסוף? האם זו נכון ואמתי להציג אותם באותה קטגוריה מבחינת המובן המלא של המילה?

קחו לדוגמה את המילה הומיאופתיה, תורה שעקרה מים,ף ואין שום הוכחה מדעית להשפעתה, או את המושג "תטא הילינג" רייקי טיפולים אלטרנטיביים לסוגם הרבה והשונים, שחזור גלגולים ועוד.

מה זה אומר שאדם המתעסק ב תקשור הוא מיסטיקן יש לו דעות והשגות רוחניות משלו, הוא כותב מאמרים העוסקים בסוגיות היש, מהות האדם, בריאה אלוהות, אמונה ובכל הסוגיות הרוחניות הקשורות לעולם מיסטיקה?

האם אדם "מתקשר" או "מתקשרת" העוסקים בסיאנס והמעלים נשמות של מתים, ראויים למילה מיסטיקנים או אנשים רוחניים? האם עיסוק במאגיה שחורה , קמעות, לחשים, וסגולות שונות להחזרת אהבה או עין הרע מצדיקים את היותו מיסטיקן או מיסטיקנית. אותם מתקשרים או מיסטיקנים למעשה יוצרים אמונה ועולם משלהם על ידי כוחות ואנרגיות שליליות, לא דרך מחשבה חיובית אמונה ערכים ומוסר! האם כל מי שיש לו כוחות הילינג הוא מתקשר או מתקשרת ויש לו כוחות אמיתיים לבצע "תקשור", והאם אפשר באמת להכליל את הקבוצה הזו תחת הכותרת מיסטיקנים או מתקשרים רוחניים? שאלה למחשבה עמוקה ושכלתנית.
התשובה הפשוטה אומרת ש מיסטיקן או מתקשר רוחני, עושה שימוש במושג מושאל, על מנת ליצור אשליה של אדם נאור ומשכיל, בעל כוחות ויכולות רוחניות, מחשבה ודעה רוחנית, חכמה ותובנה רוחנית, אשליה שאותם אנשים יוצרים לעצמם ללא שום חובת הוכחה, בעיקר משום שהוא מופנה לאוכלוסיה חלשה, או לאנשים הנמצאים בטראומה, מצוקה ומשבר נפשי עקב סיבות שונות.


מהי מיסטיקה?


מי קבע את ההגדרה של  מהי מיסטיקה ורוחניות, מי הוא אדם רוחני, מהי אמונה רוחנית? ומה הקשר בין מיסטיקה לרוחניות, סוגיות רבות המצריכות שאלות נרחבות מופשטות ועמוקות. ולמרות הכול אין תשובה ברורה וחד משמעית ומוגדרת לגבי הסוגיה הזו. משום שמיסטיקה היא הגדרה מופשטת ועמוקה שלא תמיד נתפסת בתודעה הרגילה, ואין לה תשובה מדעית מבוססת ומוכחת.

אנו חיים בדור של חברה מתפתחת ומתקדמת, רובנו הגדול בעלי מודעות עצמית רגשית ומטלית, אנו יותר ויותר מודעים לעצמנו ולצרכנו, רובנו בעלי שאיפה ורצון להתקדם להתפתח ולהיות מעורבים העשייה החברתית והתרבותית, אולם הפערים הכלכליים, המנטליים, התרבותיים והדתיים, המדיניים והביטחוניים יוצרים חברה בעייתית מורכבת ומאוד סטראוטיפית, לפחות לחלק מאתנו רוחניות ומיסטיקה, הם לא רק כותרת מודגשת ל-"אינני מבין את דרכיו של העולם הגשמי, והפיזי", אלא כותרת המחברת אותנו לרצון הפנימי המעלה שאלות רוחניות וחכמות רבות לגבי מי אנו ומה אנו? ייחודינו מהותנו וייעודנו ככל וכפרט בעולם הזה? (עבר, הווה ועתיד), בצורה אובייקטיבית וללא מחיצות של שקר וכזב.

מקורה של המושג "מיסטיקה"  הוא בשפה היוונית  μυστικ?ς- מיסטיקוס הסתרה או סגירה, התעסקות במציאות הנסתרת מבינתנו וחושינו הפיזיים והגשמיים. ביטוי לאפיונים שונים של סגירה, עיסוק בנסתר ובסוד, ובכול מה שלא גלוי וידוע ונתפס בחמשת החושים הרגילים שלנו.

"מיסטיקה" מתארת אמונות, השגות רוחניות, חכמה ותפיסה דתית, מסייגת אותם לשימוש תוך כדי התייחסות לכל המרכבים הכמוסים שקשורים להוויה וחוויה פנימית, להביא את הנפש להתעלות רוחנית וחיבור לממדים גבוהים וחיצוניים עם העולם שמעבר.
מיסטיקה מחולקת לענפים רבים ומגוונים, דומים זה לזה ושונים זה מזה, התבוננות בעבר, הווה ועתיד, ניתוח לוגי פילוסופי ורוחני, באמצעות תורות עתיקות כמו נומרולוגיה, אסטרולוגיה, קבלה יהודית, וגישות שונות של אמונות שבטיות עתיקות, ממזרח ומערב. מיסטיקה על כל ענפיה השונים בעצם נותנת חופש ופורקן לקול הפנימי העמוק שלנו. ביטוי של האינטואיציה העמוקה החבויה בתוכנו. דרך כלים שיטות טכניקות והשגות רוחניות רבות ומגוונות.

המונח רוחניות כולל גישות שעיקרם ביטוי פנימי של פנימי הנפש והקיום הפיזי והגשמי, הרוחניות רואה  את חיי הרוח כדבר פנימי ועיקרי ואת החיים החומריים - פיזי וגשמי כחיצוני ומשניים בחשיבותם
.
רוחניות מכילה פרטים פיזיים שאינם בהכרח אנושיים, כוחות טבע, כוחות על טבעיים, החוש השישי הנסתר, נשמה, אלוקות, בריאה ויצירה, סגולות וקמעו - בעלי השפעה על מרכיבי הנפש.

הרוחניות היא בעצם הגדרה כוללת של כל מיני תפיסות, השקפות עולם, השגות רוחניות שמקורם בחכמה עתיקה שלאו דווקא קשורה לדת. הרוחניות מבטאת תהליכים או מצבים אינדיבידואליים שעיקרם הוא חיפוש אחר האמת חופש הבחירה, הרוחניות החילונית היא שיטה פילוסופית השואפת לתת טעם לממד הנפשי הפנימי של המציאות והקיום, מבלי להסתמך על מיסטיקה אמונה ודת.

 מיסטיקה מסייעת לנו בהרבה דברים ומצבים של אי ודאות, תסכול, חוסר יכולת לקבל החלטות, חיפוש אחר פתרונות, חרדות מהבלתי צפוי וידוע, בכל הדברים הבלתי נשלטים, מיסטיקה ורוחניות מציעים לנו מכלול של פתרונות למצבים שונים בחיינו.


ייעוץ רוחני מיסטי

ייעוץ רוחני מיסטי נועד לחבר אותנו לכל אותם חלקים נסתרים ונעלמים מחושינו בינתנו ויכולתנו, לנתק אותנו מהתמונה שיצרנו על מציאות חיינו ועולמנו, דרך שיטות וכלים שכוללים פתרונות מעשיים לכל הבעיות המציקות לנו. כגון – קבלה ומיסטיקה יהודית , אסטרולוגיה, נומרולוגיה, תקשור, קלפי טארוט, קריסטלים, קריאה בכף יד, ועוד שיטות שונות שחלקם גם משקפים היבטים שונים של מצבים ואירועים  עבר, הווה או עתיד.

מיסטיקה חיבור למקורות ידע והקשבה לכוחות עליונים אותם מקבל המיסטיקן או המיסטיקנית  והמועברים מהמתקשר למתוקשר, אנרגיה המאפשרת קבלה מידע.

יעוץ רוחני מיסטי מסייע למיסטיקנים או למתקשרים לתת לנו את הכלים הרוחניים להגביר את המודעות העצמית, להכיר את עצמנו יכולתנו כוחנו וייעודנו בכול תחומי החיים,  בחיי האהבה והזוגיות, עבודה, קריירה, לימודים, בריאות גוף ונפש, היכרות עם הנשמה והחלקים הפנימיים שבתוכנו, כלים להסרת חסימות, איזון אנרגטי, נטרול של אנרגיות שליליות ועוד...

ייעוץ רוחני מיסטי דרך תקשור מאפשר קבלה של מסרים בצורה אינטואיטיבית פנימית, המסייעת למיסטיקן או למתקשר לשפר את אחיזתנו ותפיסתנו בדברים המוכרים, דרך חיפוש תשובות לשאלות ולכל הבעיות המציקות, בכדי ליצור איזון ושלום פנימי וחיצוני בינינו לבין עצמנו ובינינו לבין האחרים.

ייעוץ מיסטי -  חיזוי וראיית עתיד, מידע הנותן לנו כיוונים בחיינו המאפשרים לנו לנתב את דרכנו בעתיד בצורה נכונה וחיובית, להסיר חסימות ופחדים, ולהגביר את המודעות העצמית.


רוחניות מיסטיקה ואהבההקושי העיקרי והגדול בחיינו הוא העדר אהבה, החיפוש אחר האהבה, אחת הקושיות העמוקות והנרחבות המעסיקות אותנו רוב חיינו. מיסטיקה ורוחניות עוסקת בחקירת האמת לכל המצוקות שמפריעות לנו למצוא אהבה, לנהל חיי אהבה תקינים עם היקום, הטבע, החברה, בזוגיות, בעבודה ובעיקר עם עצמנו.

לכן קיים צורך תמידי לחפש אחר אהבה בכול הדרכים האפשריות דרך תשובות לשאלות, באמצעות ייעוץ מיסטי  על ידי מיסטיקנים מומלצים או מתקשרים מומלצים, תשובות שיסייעו לנו בזמן הקרוב והרחוק,  למצוא את הבן/ת הזוג המתאים, לדעת האם בן או בת הזוג מתאים לנו?" לקבל סיוע והכוונה רוחנית בזמן זוגיות במשבר, פרידות או גירושין. ליצור את האיזונים הדורשים בניהול מערכת ביחסים והאהבה.

ייעוץ רוחני מיסטי מהותו מעבר לראיית הנולד, מעניק לנו האפשרות לקבל ויזה לאותם עולמות של אהבה ולהתמזג עם הסביבה הטבע והפרט בקבלה ונתינה לשמה, בשמחה ושלמות,

מתקשרים אמתיים הם אנשים הבקיאים בעולם הנסתר בעלי ידע והבנה בחכמת הקבלה בעלי יכולות וכשרון מולד לקבל הארות רוחניות.

יועץ רוחני בעל ותק וניסיון, איכותי מקצועי ואמין, יכול ומסוגל לתת פתרונות ותוצאות מוכחות, לשפוך אור חיובי ואמתי על המציאות בה אנו חיים בשאיפה לנתק אותנו מחוסר העצמאות או התלות הנפשית בחיי האהבה, לשחרר לחצים וחסימות, לנטרל כעסים, להעניק לנו תובנות לכל הבעיות הצצות בחיי הזוגיות והאהבה, תובנות הנחוצות לנו כדי להשתנות, ולהגביר את המודעות העצמית המוגבלת. הכול  ברגוע נפשי ויישוב הדעת ללא חרדות וחששות מלחצים והפרעות שמעיבות על חיי האהבה בזוגיות ובחברה.
ייעוץ זוגי רוחני מחזק את הביטחון העצמי, מגביר את המודעות העצמית. "ייעוץ זוגי רוחני" מעצים את ההשתלבות בחברה במשפחה ובזוגיות, מאפשר חידוד של ההתבוננות על החיים וקבלת תובנות בונות ויוצרות מציאות חדשה, ייעוץ זוגי מיסטי – מאפשר לנו מימוש של כל יכולתנו באופן מושלם, ויצירת הרמוניה בהירה ונכונה בחיי האהבה,  מסלול המכוון אל שמחה פנימית, אהבת אמת גלויה ונסתרת ללא תנאים ואינטרסים.

רוחניות מיסטיקה ואהבה עולם גדוש ומלא בתכנים, הולכים ביחד או לחוד זה לצד זה, עולם המכיל בתוכו הווי ופולקלור, חוצה לאומים ותרבויות, מלא בתיאוריות, מחשבות, דרכים, שיטות, אמונות, סיפורים, כלים הנפרדים זה מזה, ומשתלבים זה בזה במטרה להעניק לנו הסברים ופרושים על כל שמתרחש במציאות חיינו, כדי לגלות לנו את הנתיבים שיאזנו את חיינו בתוכן ומשמעות, ללא תסכולים וחרדות עם המצב המעיק המסובך במובנים האישיים והחברתיים.

רוחניות מיסטיקה ואהבה,  ידועה משחר ימי הבריאה דרך אדם חווה, דרך אברהם יצחק ויעקב, משה רבנו וסיפור יציאת מצרים ומסעי המדבר, "מספרי השופטים והנביאים" אשר צפו וחזו את עתיד עם ישראל אפילו עד ימינו אלו.

רוחניות מיסטיקה ואהבה, באה לעורר ולהזהיר את בני האדם, ליצור כלי הבחנה בין טוב לרע, תובנות של "שיעור ותיקון"
מיסטיקה יהודית  מלווה את התרבות והמסורת היהודית מאז היווסדה, היא  עץ החיים, היא העורק הראשי ממנו היא שואבת את כוחה וגדולתה, מיסטיקה יהודית שימשה והיותה מקור רוחני ומיסטי להרבה עמים תרבותיות ודתות, הנצרות, האיסלם, במזרח העתיק, בתרבות ההודית, בתורות הסיניות, משום שהיא מאפשרת לנו להבין את מהות העולם והאופן  בו ניתן להגשים את מהותנו וייעודנו, בבhטחון וללא חששות ופחדים. באופן יסודי ושלמות רוחנית ומיסטית.


מאת שלמה טל מדריך ויוצר רוחני בשיטת חלון האור.

יום שבת, 10 בספטמבר 2016

מי הוא מיסטיקן אמיתי


 מיסטיקן אמתי מהו ?"בּוֹחֵן לְבָבוֹת - גּוֹלֶה עֲמוּקוֹת -חוֹקֵר כְּלָיוֹת - יוֹדֵעַ כָּל נִסְתָּרוֹת - צוֹפֶה עֲתִידוֹת -בְּעֵת צָרוֹת".

"נוֹרָא תְהִלּוֹת - לוֹבֵשׁ צְדָקוֹת - הָדוּר בְּנִפְלָאוֹת - טוֹב וּמֵטִיב לַבְּרִיּוֹת - פּוֹעֵל יְשׁוּעוֹת - קוֹרֵא הַדּוֹרוֹת"

"דּוֹבֵר צְדָקוֹת - וָתִיק בְּנֶחָמוֹת - כּוֹבֵשׁ עֲוֹנוֹת - רוֹכֵב עֲרָבוֹת - שׁוֹמֵעַ דֵּעוֹת - מָלֵא זַכִּיּוֹת"

" טוֹב וּמֵטִיב לַבְּרִיּוֹת -  שׁוֹמֵעַ תְּפִלּוֹת - סוֹלֵחַ עֲוֹנוֹת עוֹנֶה בְּעֵת צָרוֹת -

אֲדוֹן הַסְּלִיחוֹת, חָטָאנוּ לְפָנֶיךָ רַחֵם עָלֵינוּ  -השראה שלקחתי  מתוך התפילה אדון הסליחות - הורדתי מספר מילים, סידרתי אותם מחדש לפי השגתי הרוחנית וזה מה שקבלתי ויצא למעלה

להלן התפילה המקורית

"אֲדוֹן הַסְּלִיחוֹת בּוֹחֵן לְבָבוֹת -
גּוֹלֶה עֲמוּקוֹת דּוֹבֵר צְדָקוֹת
חָטָאנוּ לְפָנֶיךָ רַחֵם עָלֵינוּ
הָדוּר בְּנִפְלָאוֹת וָתִיק בְּנֶחָמוֹת
זוֹכֵר בְּרִית אָבוֹת חוֹקֵר כְּלָיוֹת
חָטָאנוּ לְפָנֶיךָ רַחֵם עָלֵינוּ

 יוֹדֵעַ כָּל נִסְתָּרוֹת
כּוֹבֵשׁ עֲוֹנוֹת לוֹבֵשׁ צְדָקוֹת
חָטָאנוּ לְפָנֶיךָ רַחֵם עָלֵינו
מָלֵא זַכִּיּוֹת נוֹרָא תְהִלּוֹת
סוֹלֵחַ עֲוֹנוֹת עוֹנֶה בְּעֵת צָרוֹת
חָטָאנוּ לְפָנֶיךָ רַחֵם עָלֵינוּ
פּוֹעֵל יְשׁוּעוֹת צוֹפֶה עֲתִידוֹת
קוֹרֵא הַדּוֹרוֹת רוֹכֵב עֲרָבוֹת
שׁוֹמֵעַ תְּפִלּוֹת תְּמִים דֵּעוֹת
חָטָאנוּ לְפָנֶיךָ רַחֵם עָלֵינוּ"

לכבוד חודש אלול חודש התיקונים הסליחות והבקשות.


מאת טל שלמה מדריך ומורה רוחני בשיטת חלון האור.


יום שישי, 11 במרץ 2016

מיסטיקנים - הסרת עין הרע

עין הרע  מהי?


ראשית דבר עלינו להבין מהי עין הרע לפי המיסטיקה היהודית, 

עין הרע היא "אנרגיה שלילית" אשר, במעשים ובהתנהגות החיצונית שלנו, אנו מושכים אותה לעצמנו, דבר אשר משפיע על היכולת האישית שלנו להצליח ולהביא את עצמנו לידי מימוש עצמי בתומים רבים כגון חסימה, תקיעות, תסכולים, והשלכת האשמות הנובעות מעין הרע על האחרים דרך המחשבה "מחשבה רעה", העין "צרות עין", הפה "לשון הרע" וקנאה. אדם מזמן ומושך את העין הרעה אליו ומשליך אותה ממנו על האחרים. אנשים כאלו לרוב לא מודעים לכוונות ולכוחות הרעים שיש בהתנהגותם. לעולם הם יפרגנו לאחר, תמיד יהיו ביקורתיים, הולכי רכיל, כעסניים, נקמנים, ומלאי גאווה עצמית.

לפי המיסטיקה היהודית והקבלה העין מייצגת את ספירת החכמה שהיא מדרגה עליונה שממנה מופצת אנרגיה רוחנית של אור והארות, לטוב או לרע, אנרגיה חיובית ואנרגיה שלילית.

אנרגיה חיובית - אנרגיה הרואה את הטוב שבכול דבר, 

אנרגיה שלילית - אנרגיה הרואה את הרע שבכול דבר. 

אנרגיה שלילית היא כוח רעיל ומזיק משולה לחץ הנשלח דרך העין הפה והמחשבה לנפש האנשים  שבסביבת "בעל העין" מבלי שירגיש זאת כלל. 

אנשים הנפגעים מעין הרע לא תמיד מודעים לכך, אך במבחן התוצאה הם יחושו כישלון, חוסר הצלחה ומימוש, מחלות ותופעות בלתי מובנות ומוסברות 

לפי הקבלה והמיסטיקה היהודית זוהי קרמה שלילית "סיבה ותוצאה" של פעולה או מחשבה היוצרת תגובה פוגענית הנקראת "עין הרע" 

תופעת עין הרע ידועה בקרב כל העמים והתרבויות עוד משחר הבריאה, בני האדם מאז ומתמיד פיתחו מנגנונים שונים של הגנה מעין הרע, או נגד פגיעת עין הרע. לרוב החששות מעין הרע מושרשים עמוק בתוכנו.

 אותם סימנים של מנגנונים נגד עין הרע, באים לידי ביטוי כבר בתקופות קדומות דרך טקסים פולחניים של "ביטול עין הרע", שימוש בחפצי מיסטיקה מן הטבע והחי ל "טיהור וניקוי עין הרע", סילוק אנרגיות שליליות מהאדם ומסביבתו. 

לכל תרבות ודת יש את התפישה הרוחנית שלה, אך מה שמאחד את כל התרבויות והדתות הוא כי עין הרע היא כוח שלילי המציין את היכולת הרוחנית של האדם לפגוע באחר דרך המחשבה, העין והפה. 

עין הרע יכולה לפגוע כמעט הכול דבר במציאות חיו של האחר, ושל עושה העין, בזוגיות, במערכות יחסים, בחיי האהבה, במשפחה ובילדים, בעבודה, לימודים, קריירה, עסקים, מגורים, בבריאות הנפש והגוף ועוד. 


הסרת עין הרע

ישנם שיטות רבות להסרת עין הרע, השיטה הנפוצה והמקובלת היא "הסרת עין הרע לפי הקבלה" והמיסטיקה היהודית, שיטה נקייה וטהורה מכל פעולה של מאגיה שחורה וכישוף שאסורים על פי ההלכה והקבלה. 

הסרת עין הרע לפי קבלה, במדרשי חז"ל ובגמרא. מיסטיקנים רבנים ומקובלים מבצעים הסרת עין הרע, דרך ברכות, תפילות, קמעות וסגולות שמטרתם - סילוק עין הרע, ביטול עין הרע, הגנה מעין הרע, לא לפני גילוי ובדיקה לגורמים ולסיבות שהביאו לעין הרע. במקרים בהם אנו מרגישים תקועים וחסומים?, מזל רע שמלווה אותנו בכול מעשינו, בזוגיות, בפרנסה, בקריירה, לימודים, בריאות, בעבודה, בבית ובמערכות יחסים. דרך ברכות.

חשוב לדעת! שלא תמיד עין הרע היא הסיבה העיקרית למזל הרע שרודף אותנו. בדיקת עין הרע היא חובה הכרחית שנעשית לפני הסרת עין הרע, באמצעות כלים ושיטות לפי הקבלה והמיסטיקה היהודית, או לפי שיטות מיסטיות עתיקות ומקובלות במסורת היהודית

איך מבצעים בדיקת עין הרע 

שיטת השמן והמיםמילוי מים בכלי עגול עד לסוף הכלי ומוסיפים לו שלוש כפות מלח. מרתיחים את המים באש עד שהמים מבעבעים. מסירים את הכלי ומחכים עד להתקררותו. לאחר מוזגים את המים לכלי  אחר רצוי קערת מרק וכו'. ואז לשפוך שמן זית אל תוך כף היד ולהעביר אותם לכלי עם המים. ומחכים לראות אם השמן יצוף במקום לשקוע. כאשר השמן צף זה סימן בדוק לעין הרע. מה שמצריך לבצע פעולה של הסרת עין הרע.

עין הרע ביצה: מרתיחים מים מתוך כוסות עם כפית מלח, לאחר שהמים רתחו יוצקים אותם לכלי עמוק, שמים בתוך הכלי עם המים ביצת תרנגולת למשך יממה אחת. מוציאים את הביצה ושמים אותה ליד המקום בו אנחנו ישנים למשך שלושה לילות. לאחר שלוש יממות שוברים את הביצה ואם יש בתוכה סימני דם, סימן "בדוק" שיש עלינו עין רעה ולכן יש לבצע הסרת עין הרע.

שיטה נוספת לעין הרע ביצה: הסרת עין הרע עם ביצה, לוקחים ביצה רגילה וטרייה, שלמה לחלוטין ללא סדקים ובקעים או כל מום אחר. לפני הפעולה של הסרת עין הרע,  מצטיידים בגחל עץ כבוי או חפץ כל שהוא המאפשר כתיבה כמו פחם על הביצה, כותבים על גבי הביצה את רשימת האנשים החשודים שנמצאים בסביבתכם הקרובה, ללא שום קשר לחשדות שלכם. כדי להמנע ממחשבה רעה, לאחר מכן עוטפים את הביצה בשקית ניילון. 

הסרת עין הרע ביצה מתבצעת באופן הבא: מניחים את השקית עם הביצה, על קדקודו של בעל העין בצורה מאונכת. ומפעילים לחץ על צד החלק העליון של הביצה, ומקריאים את שמתוהים של האנשים הרשומים בביצה בזה אחר זה. ברגע שמגיעים לשמו של האדם ששמנו נוצרה עין הרע הביצה תשבר, פעולה זו תביא ל הסרת עין הרע. 

הסרת עין הרע עופרת: עין הרע עופרת : אמר רבי חכם יוסף חיים על גמרא ברכות וחז"ל מתכות הם סדר הספירות כסף ספירת חסד, זהב ספירת הגבורה, נחושת ספירת התפארת, בדיל ספירת הנצח, עופרת ספירת ההוד, ברזל ספירת המלכות, ככתוב בספר הזוהר. 

הכלל הוא שאין ממתיקים את אלא משורשו לכן משתמשים במלח שהוא דין או בעופרת שגם היא דין. 

לוקחים בדיל עופרת, רצץ או רסס שמים בכלי מתכת לפחות חמש חתיכות, מרתיחים על אש עד שהעופרת מותכת ונהיית נוזל, במקביל מכינים קערה עם מים קרים רגילים ומלח בתוכם, מסובבים את הקערה סביב הראש של בעל העין, חמש פעמים, ומוריקים לתוך קערת המים את העופרת הרותחת והמומסת. 

מיסטיקנים רבנים ומקובלים בעלי כוחות רוחניים מתבוננים בצורות שנעשו מן העופרת שהתקשתה, אם רואים עיניים של אנשים, או חרבות, או סימנים שיש בהם כוחות שליליים יודעים שיש על האדם עין הרע, כדי לבטל עין הרע, יש האומרים תפילה כנגד עין הרע, ויש הלוקחים את העופרת בשקית ושמים תחת הכרית 3 ימים, לאחר מכן זורקים אותה לים או לנחל זורם, ויש הקוברים את העופרת באדמה לא לפני שמכים בה בפטיש ומשנים את צורתה עד שהעיניים או הסמינים של הכוחות הרעים נעלמים לחלוטין. 

בדיקת שמות לגילוי וגם הסרת עין הרע, מיסטיקנים, רבנים, ומקובלים בעלי ניסיון חכמה וידע בתורת סוד האותיות והמספרים לפי הקבלה או הנומרולוגיה הקבלית, יכולים על פי אותיות השם הפרטי לדעת האם יש אנרגיות שליליות בשם הפרטי, אנרגיות אשר מונעות את האיזון האנרגטי והרוחני בנפש האדם ומושכות את עין הרע אליהם. דבר שמתבטא בעיקר בחסימות. מצבי תקיעות וחוסר מימוש עצמי בזוגיות, קריירה, עבודה, מצבי רוח משתנים, וחוסר אמון עצמי. 

במקרים כאלו ניתן להוסיף שם שני לצורך שחרור האנרגיה השלילית, פתיחת מזל ויצירת איזון אנרגטי חיובי, לא כל נומרולוג יכול לבצע הוספת שם, ברמת העיקרון אסור להחליף שם לידה, אלה במקרים מסוימים ובזהירות רבה שנבדקה על מיסטיקנים, רבנים ומקובלים בעלי הבנה וידע בסוד האותיות לפי הקבלה והמיסטיקה היהודית.


קמעות וסגולות של הסרת עין הרע


הקבלה והמיסטיקה היהודית מתירה שימוש בקמעות שיש בהם סגולות, להגנה מפני עין הרע, או של הסרת עין הרע.

קמעות שיש בהם סימנים אשר עין הרע לא יכולה לפגוע בהם כגון חמסה, דגים עם עין כחולה, קמעות קלף שנכתבו על ידי מקובל כנגד עין הרע. החלפת מזוזות, תפילות לסילוק עין הרע, ועוד...

ישנם קמעות מנחושת, כסף טהור, וזהב כפי שידוע שמתכות משרשם הם מסדר הספירות הקדושות, קמעות הנושאות את 72 שמות הבורא, שלפי הקבלה הם בעלי כוחות וסגולות להגנה וישועה מכל צרה.

את הקמעות אפשר לשים בגוף על הצוואר בצורת תליון, על פרק כף היד, בארנק, בבית בצורת תכשיט או חפץ או תמונה, במקום בו רוב בני הבית מתכנסים ושיש בו אנרגיות לא טובות, יש הנוהגים לשים את הקמע מתחת לכרית או בחדר השינה.

הדלקת לנר עם תפילה או ברכה נגד עין הרע ולהסרת עין הרע כל יום משך 40 יום, כנגד מידת החסד. בבית  או בקברי צדיקים. 

חשוב להיזהר ממיסטיקנים שרלטנים שברוב עוונותם הרבים, יתנו לכם קמעות שאין בהם ממש, ואשר רק יכולים להעצים ולהגביר את כוחה של עין הרע.

קמעות וסגולות לישועות יכולות לסייע בפרנסה טוב, מציאת זיווג, פריון וזרע בר קיימא, פתיחת מזל, ריפוי מכל מיני חולאים גוף ונפש, שמירה והגנה לכל מטרה, שלום בית והחזרת אהבה ועוד. 


מיסטיקנים - הסרת עין הרע

מיסטיקנים און ליין סיוע הכוונה וייעוץ במענה טלפוני מידי לפי שמות ותאריך לידה בכול בעיה הקשורה בחסימות, עין הרע, כישוף, זוגיות במשבר, פרנסה עבודה וכספים זמינים לרשותכם 24 ביממה

אתר מיסטיקנים מציע מבחר איכותי של רבנים, מתקשרים, מקובלים מהמובילים בישראל אשר יסייעו לכם בצורה טהורה ונקייה מכל מאגיה שחורה, לקבל תשובות לכל השאלות הנוגעות לעין הרע וחסימות, 

אתר מיסטיקנים - הסרת עין הרע: מתן שירותי מיסטיקה לפי הקבלה והמיסטיקה היהודית הכוללים: ייעוץ והכוונה, מתן סיוע רוחני, תחזית אישית, בכול תחומי החיים.

יום שני, 19 בינואר 2015

מיסטיקנים און ליין
מיסטיקנים און ליין

האינטרנט ככלי מסייע לשיפור איכות החיים, שינה אצל רבים מאתנו הרגלי צריכה וקבלת שירותים חיוניים, אם בעבר הרחוק נאלצנו להקדיש זמן רב לחיפוש אחרי מיסטיקנים, יועצים ומדריכים רוחניים, היום ניתן בקלות יתר, מכל מחשב או מכשיר טלפון חכם למצוא בקליק אחד למצוא עשרות אתרי מיסטיקנים און ליין ברשת.

אין ספק שלאינטרנט יש כוח השפעה עצום על חיינו והרגלנו, עיקר השפעת האינטרנט על חיינו הוא באפשרויות האין סופיות במבחר התחומים והשירותים הזמינים שעומדים לפנינו, המבחר הגדול מצד אחד מהווה יתרון לצרכן ומצד שני יוצר בלבול לא קטן, בעיקר כאשר אנחנו רוצים לקבל ייעוץ אישי ורוחני על ידי מיסטיקנים או מתקשרים.

בלבול שנובע בעיקר מהקושי לדעת מי הם באמת מיסטיקנים און ליין, מהו כוחם הרוחני ומה היא האמת בפרסום של אותם אתרים.

הרשת פתחה חלון הזדמנויות לתעשיית המיסטיקה ולמיסטיקנים לעשיית הון ללא השקעה ומאמץ מיוחד, לכאורה כל אדם יכול להציג את עצמו כמומחה או מומחית מיסטיקה, מבלי להוכיח דבר דרך אותם אתרים של מיסטיקנים און ליין, כמעט כל אדם יכול להצטרף למאגר המומחים והמיסטיקנים של אותם אתרים בקלות יתר ללא שום ניסיון מוקדם והוכחה ממשית לגבי יכולתם והבנתם הרוחנית.

הסיבה לכך נעוצה בתחרותיות הקיימת בין אתרי המיסטיקה השונים, הפועלים ללא פיקוח ובקרה, מטרתם היחידה היא ליצור מאגר גדול של מיסטיקנים, מתקשרים ומומחי מיסטיקה שונים בכדי להגיע לכמה שיותר לקוחות וצרכנים. מה גם שלבעלי האתרים אין למעשה את הכלים והיכולות לבדוק את המיסטיקנים נותני השירות. לרוב בעלי האתרים אין שום הבנה ומושג במיסטיקה ורוחניות על כל תחומיה.

צרכני המיסטיקה מחפשים לקבל תשובות לשאלות מידיות, חלקם נמצאים ברגעי מצוקה ומשבר זמני מבחינה רוחנית, עקב בעיות אישיות משבר בזוגיות, בעבודה, קשיי פרנסה, התלבטות בבחירת תחום עבודה לימודים ופיתוח קריירה, מעבר מגורים, מציאת אהבה וכו.. לכן מרביתם פונים בבקשת ייעוץ והכוונה אל אתרי מיסטיקנים און ליין,

מתקשרים או מיסטיקנים אמורים לענות על הצורך של הלקוח או הצרכן לקבל מידע אמיתי אמין ורלוונטי בזמן אמת, תשובות לשאלות הקשורות למצבם האישי הווה ועתיד.

והשאלה הנשאלת האם ריבוי אתרי המיסטיקה, יוצרים חוסר איזון במידע? ייעוץ מטעה ושגוי וגם תשובות אשר סותרות ואפילו נוגדות בגלל השוני שיש במידע או בייעוץ שבין המיסטיקנים השונים. מה שגורם לא פעם בלבול גדול ומפח נפש אצל צרכני מיסטיקה רבים.

מיסטיקנים אמורים לשמש כקרן אור ללקוח, לסייע להם נקודתית לקבל החלטות חשובות וגורליות, לסייע ללקוחות לצאת ממצבי חסימה ותקיעות, לעודד ולחזק, בכול תחומי החיים בכל בעיה בכל נושא, החל מבחירת בן/ת זוג מתאים, קריירה, לימודים, תחום עבודה, באופן מהיר ללא צורך בהגעה פיזית למיסטיקן או מיסטיקנית.


מיסטיקנים בטלפון


מיסטיקנים און ליין הוא שירות נוח וזול יחסית, המאפשר לצרכן לקבל מענה טלפוני מידי בכל שעות היממה על ידי מיסטיקנים, מתקשרים ומחי מיסטיקה שונים,

אנשים מכל הרבדים של החברה הישראלית ללא הבדל מעמד, תרבות, מין או דת פונים אל מיסטיקנים בטלפון, בזכות רשת האינטרנט.

העובדה שלא תמיד אנחנו מוצאים הסברים הגיוניים במודעות הרגילה הגבירה את תודעת הציבור לשירותם של מיסטיקנים בטלפון ולכוחו של עולם המיסטיקה לסייע לנו במהירות ולתת לנו מידע וכלים להתמודדות עם הבעיות בהם אנחנו נתקלים בחיינו בדרך לצמיחה והגשמה עצמית.

מיסטיקנים בטלפון אמורים לשמש לנו כיועצים ומדריכים רוחניים, ברגעי משבר ומצוקה.תקשור


תקשור יכולת שטבועה בכל אדם ללא הבדל מין, מעמד גיל ומוצא, תקשור מאפשר לנו באופן אינטואיטיבי ופנימי לגלות דרך החושים הרגילים אמצעי להגברת המודעות האישית, להבנת היכולות היצירתיות שלנו, תקשור הוא כלי המחבר אותנו לעצמנו ולאחרים מבחינה רוחנית, נפשית ופיזית, תקשור יכול לשמש אותנו ככלי לריפוי ייעוץ והכוונה בהתפתחות האישית.

יש מתקשרים הגורסים ומאמינים כי תקשור הוא כוח אינטואיטיבי המסייע למתקשר או מתקשרת, לקבל מידע ומסרים מתת המודע למודע הרגיל ברמה עוצמתית וגבוהה מאוד.

ישנם מתקשרים הטוענים ליכולת על חושית לתקשר עם ישויות וחוצנים שמחוץ לעולם המציאותי המוכר לנו.

יש מתקשרים הרואים את עצמם כשליחי אור או מדריכים רוחניים שמקבלים הדרכה גבוהה ממלאכים.


מיהו מתקשר אמיתי?  

אפשר בקלות לדעת מי הם באמת מתקשרים מומלצים ואמיתיים ומי לא, כאשר מתקשר או מתקשרת מדייקים במידע ובפענוח הבעיה בקלות וולא ריבוי בשאלות מכוונות, בראיית אירועים ספציפיים ונקודתיים השייכים לעבר, או בראייה והבנה מדויקת של הסיבות בהווה, לבעיות ולמצוקות שבגינם פניתם לקבל תקשור, אם הרושם שנוצר בשיחה עם המתקשרים הוא כזה סימן שקיבלתם תקשור אמין ואמיתי.

כאשר המתקשר או המתקשרת מתחילים לשאול יותר מדי שאלות מכוונות בזמן תקשור, נותנים לכם מידע שגוי ולא מדויק, מיד עליכם לנתק את השיחה, ולהניח שהמתקשר או המתקשרת מושכים זמן בכדי לקבל דרכם מידע אישי ו/או להרוויח זמן שיחה בטלפון על חשבונכם.

מתקשר או מתקשרת שרלטניים לרוב מתאפיינים בדרישה בלתי סבירה לתשלום כספי מוגזם, ביצירת תלות, בפיזור הרבה הבטחות, בהצגת יכולתם הרוחנית הגבוהה ושימוש באלמנט שקריים, כמו יש עליכם כישוף, עשו לכם עין הרע, או הבטחות בדבר החזרת אהבה מידית וכדומה....

שרלטנות מתייחסת לכלל המיסטיקנים והמתקשרים המחוברים לעולם הכישופים והחושך, רובם נושאים מסרים בזמן תקשור של הפחדות ויוצרים אירועים דמיוניים שכביכול עלולים להתרחש ולהגשים את עצמם.

לצערנו הרב ישנם היום הרבה מיסטיקנים או מתקשרים ללא שום הכשרה עצמית, אנשים בעלי מוגבלות בהתפתחות האישית אשר משליכים את בעיותיהם וחוסר הצלחתם על עולמם של האחרים.

תקשור נכון ואמיתי על ידי מתקשר או מתקשרת צריך ואמור לסייע ולעזור לכם להתמודד בצורה נכונה וטובה עם המציאות והחיים

תקשור אמור ליצור עידוד, ולהראות לכם את הצדדים המוארים שבכם ולא את הצדדים האפלים והחשוכים,מיסטיקה יהודית


לפי הקבלה והמיסטיקה היהודית אפשר בהרבה מקרים להיפגע על ידי תקשור מאשר לקבל תובנות וידע על העתיד,

לפי המיסטיקה היהודית אדם אשר מבצע תקשור על ידי מתקשר או מתקשרת רוצה לדעת מה צופן לו העתיד, ולקבל הכוונה רוחנית הופך את עצמו לתלותי בעל ספקות וחוסר אמון לגבי יכולותיו וכוחותיו.

ישנה נטייה אצל חלק קטן מקרב צרכני המיסטיקה להאמין לכל מוצא פיהם של המתקשרים או המיסטיקנים, לרוב אותה אוכלוסיה נוטה להפריז בכוחותיהם ויכולתם הרוחנית והמיסטית בעולם הנסתר והמיסטיקה של המיסטיקנים.

מתקשרים רוחניים צריכים להיזהר מאוד בלשונם ובמוצא פיהם, מיסטיקה יהודית רואה בתקשור עיסוק בדיני נפשות וחריצת גורלות,

כאשר אנחנו עומדים בפני הדילמה אם להתגרש או לא, לכפות בכוח את בן/ת הזוג עי ידי פעולה של כישוף החזרת אהבה, להחליף מקום עבודה, לעבור מגורים, להתנהל כספית בצורה כל שהיא ועוד בכך המתקשר עלול להזיק ולגרום לעגמת נפש לאנשים אשר נמצאים בסביבת המתוקשר/ת

לרוב מומחי המיסטיקה השונים אין שום רקע בתפיסת המיסטיקה היהודית מבחינה פסיכולוגית ופילוסופית, רובם אינם בקיאים במדעי החיים והרוח, כך שהפרשנות והתקשור שלהם חסר ערך ומשמעות משום שאין להם יכולת אישית להסביר ולפרש את מקור כוחם והידע שלהם באופן מקצועי.

לפי המיסטיקה היהודית תקשור המבוסס על חיזוי וראיית העתיד מוטל בספק, ולא תמיד מדויק ונכון.

הכלל המרכזי במיסטיקה היהודית הוא "הכול צפוי והרשות נתונה" תמיד אנחנו צריכים לזכור, שהגורל לרוב יקבע על ידי הבחירות והמעשים שלנו בכל צעד ושעל שאנו עושים. אנחנו אדונים של הגורל שלנו ובידנו הכוח לשנות דברים. לכן אסור לנו לקבל את הדברים הקשורים לעתיד כהווייתם וכאמירה מוחלטת וגמורה.מיסטיקנים און ליין הם כלי לייעוץ והכוונה ולא כלי לחריצת גורל ועשיית דיני נפשות.

יום שני, 17 בנובמבר 2014

עין הרע.

מהי עין הרע?עין הרע מושג רוחני ומיסטי, שמשמעותו שגורלו האדם לפעמים מושפע מתחושות ורגשות הזולת. כאשר הקנאה וצרות העין הם הקו שמנחה את הזולת.


במיסטיקה היהודית וביהדות המושג עין הרע הוא בעל חשיבות גדולה, ולכן ישנם אמצעים שונים לפי הקבלה של הגנה ושמירה מפני עין הרע, כגון סגולות וקמעות לישועות מפני עין הרע, טקסים שונים, בקשות ותפילות, הנהוגים מזה אלפי שנים וגם בדורנו אנו.

מיסטיקה יהודית מסבירה לנו שמלמעלה ישנה השגחה המנווטת ומשפיעה על גורל האדם ומצבו לפי מעשיו והתנהגותו כלפי הזולת גם ערכית וגם מוסרית.


ברוב המקרים ההשגחה העליונה נוטה לכף הזכות והחסד, כאשר עינו של פלוני צרה באדם מסוים, הוא בעצם מתגרה בהשגחה בכך שהוא ביכול מערער את רצונה של השגחה לגבי אותו אדם שאליו מופנית העין הרעה.


כולנו ללא יוצא מן הכלל, תמיד חושבים וגם מביעים בגלוי את מחשבתנו כלפי פלוני - כמה כסף יש לו...למה זה מגיע לו ולא לי.. איזה בית יפה יש לו, מכונית יוקרתית...אישה יפה... ועוד ועוד ביטויים הנוגעים ליחסי שכנות, עבודה, משפחה, חברים ועוד


לפי הקבלה על ידי המחשבה והביטויים הללו החוזרים על עצמם ומכוונים כלפי פלוני, עלול אותו פלוני להיפגע מעין הרע. ויכול להיות שייגרם לו נזק כלשהו, בבריאות, בעסקים, בזוגיות, כספים, חסימות ומצבי תקיעות.


"יוסף הצדיק" לפי הקבלה, משמש מעין סימבול להגנה מפני עין הרע, משום שברמת צניעותו חכמתו מעלתו אומנותו ודרגתו הרוחנית הועיל לכל הסובבים אותו. ומעולם לא שם עצמו מעל כולם, הגאווה והיהירות הייתה ממנו והלאה. תכונותיו ומעשיו של יוסף הצדיק הפכו אותו לאדם בלתי פגיע מעין הרע.


כל מי שמחזיק באמונה שיש עליו עין הרע, בדרך כלל נוטה לחשוד כל הזמן שיש בקרבתו אנשים המקנאים לו עם נטיות וכוחות לפגוע ולהזיק לו.


אם אדם חושף את עצמו בהתנהגותו הראוותנית והיהירה לזולת, עליו לחשוש מעין הרע, מהסכנות היכולות ליפול עליו. הדבר אמור בעיקר כלפי אנשים מהמעמד הגבוה, אנשים בעלי תפקיד בכיר, אנשים בעלי מעמד מיוחד ומצליחנים, גברים או נשים יפות המבליטים את יופיים החיצוני, אנשים שבכל פעולה או דבר שהם עושים הם מפליגים בשבח עצמי ומחמיאים לעצמם. ימשכו אליהם בקלות את עין הרע וקנאת הזולת.


הגאווה והיהירות, היא אחת הסיבות העיקריות למשיכת עין הרע. הצניעות והענווה מגנים על האדם מפני עין הרע.

הגנה שמירה והסרת עין הרע


הגנה ושמירה מעין הרע. מנגנון ואמצעי הגנה מפני עין הרע.  מהם האמצעים המקובלים ביותר לפי הקבלה הוא המיסטיקה היהודית שהם בעלי סגולות נגד עין הרע.

1. קמעות מהקבלה מסוגים שונים נגד עין הרע, 
2. יש השמים סרט אדום שזור סביב פרק היד, שיטת המקובלים
3. חרוזים מאבני טורקיז אמצעי הגנה יעיל בתרבות המזרחית
4 קמע בצורת כף יד עם חמש אצבעות פסוקות (חמסה) נפוץ ומקובל מאוד. (לתליה בבית, תכשיט על הצוואר) 
5 שום בכניסה לבית להרחקת הרוחות הרעות.
6 פיזור מלח ופירורי לחם בבית
7 קלף ובו ברכה או תפילה נגד עין הרע, לשים בארנק 
8. דסקית חרוטה מכסף או זהב עם תפילה נגד עין הרע. שנכתבה ועוצבה על ידי מקובלים ידועים, לנשיאה בארנק 
9. תליון עגול באמצעו עין כחולה נגד עין הרע.
10. בכול פעולה או דבר שעושים להגיד "בן פורת יוסף בלי עין הרע",
11 מזוזה תקינה בצבע כחול בפתח הבית 
12 ישנם מקובלים או מיסטיקנים הממליצים לשים חוט שזור בצבע תכלת ולבן בכף היד במקום חוט אדום.
13. עין של דג בצורת תכשיט בצבע תכלת בבית אן כתליון משמש גם כהגנה נגד עין הרע מאחר והדגים חיים במים והלרוב בלתי נראים אין עין הרע שורה עלים.

קמעות  

                                                      קמע מדסקית עשויה מכסף להגנה ושמירה
קמֵיע או קמע ,

קלף, חפץ, תכשיט, תמונה שמיוחסים לו סגולות וכוחות לישועה, הגנה, שמירה קבלת השפע, הצלחה ועוד...


קמע קלף לרוב כתוב עליו בקשה ברכה או תפילה, צירופי 72 שמות הבורא, שמות של מלאכים, שמות וציורים של מקובלים, רבנים וצדיקים. קמע שניתן לנשיאה על הגוף או כתכשיט בבית בכדי להגן על הבית מפני כל צרה, מזיקים, רוחות ובמיוחד להגנה ושמירה מעין הרע.


בנושא הקמעות ישנה מחלוקת בין חכמי הקבלה היהודית, חלק הסתייגו בשימוש בקמעות מכל סוג שהוא, אפילו שהם ידעו שבקמעות מקוריים מהקבלה יש כוחות וסגולות לישועה על טבעיים.


לעומתם ישנם חכמי קבלה, בעיקר בדורנו אנו, הטוענים מסורתית בצורה ברורה וחדה שקמעות הם כלי או שיטה של הגנה מועילה מאוד. ולכן היום הם מרבים להשתמש בקמעות לצורך הגנה וישועה לציבור המאמינים שלהם.


המקובל הרב והצדיק יצחק כדורי זצ"ל נמנה עם המקובלים אשר האמינו בכוחם של הקמעות ראה ספרו "תמים תהיה",


מזוזה בפתח כל חדרי הבית ובכניסה לבית היא גם קמע מסורתי עתיק לפי המיסטיקה היהודית, רוב המקובלים והרבנים הגדולים מיחסים חשיבות עליונה למזוזה תקינה בפתח הבית כאל קמע לשמירה והגנה מפני כל צרה או מזקין.


בספר "רזיאל המלאך" ניתן למצוא התייחסות לשמות קמעות רבים. חלקם של אותם קמעות נפוצים מאוד גם היום ובעיקר אצל היהדות הדתית ושומרי מסורת,


היום ישנה תעשייה גדולה של מכירת קמעות וסגולות לכל מטרה. בקרב הציבור הדתי והחילוני, גם באתרי אינטרנט רבים במגזר הדתי והחילוני ניתן למצוא חנות הקמעות והסגולות, לרוב הקמעות של מקובלים ורבנים ידועים ויש קמעות שמועתקים או נרקחים על ידי מיסטיקנים או מומחי קבלה שונים כחלק מהשרות אותם הם נותנים, קמע להסרת עין הרע, קמע להחזרת אהבה, ועוד....


כתב שלמה טל.

יום שני, 31 במרץ 2014

סודות הקבלה במיסטיקה היהודית.

סודות המיסטיקה והקבלה
מיסטיקה מלאה בסתרים וסודות, מיסטיקה מלווה את האדם מאז שחר הבריאה ועד עצם היום הזה.

החיבור לנסתר הוא פתח וחיבור לעולמות רוחניים גבוהים, גילוי רוחני באמצעות האינטואיציה הפנימית העמוקה ויכולת תקשור וקבלת מידע על האדם הניצב מול המתקשר או המיסטיקן.

ישנם מיסטיקנים שרואים במיסטיקה גילוי תעלומות אלוהים וסוד הבריאה והנצח, סוד המסתורין מתחיל הלכה למעשה בספר בראשית בגלוי אלוהים במלבושים שונים, "בראשית ברא אלוהים את השמים ואת הארץ", "רוח אלוהים מרחפת על פני המים", "ויאמר אלוהים נעשה אדם בצלמנו כדמותנו", ואלוהים דיבר, וירד אלוהים ועוד גילויים רבים ונסתרים לאורך כל התנ"ך, שהם הגלוי האלוהי בדרגה הגבוהה ביותר והראשונה.

דרגה שנייה של הגילוי האלוהי לפי הספרות המקראית, אלוהים מופיע בדמות שליחים ומלאכים, שלושת המלאכים שנגלו לאברהם אבינו, סיפור מגדל בבל "ויבואו בני האלוהים", המלאכים לפי המקרא הם שליחי האל שמתגלים לנביאים, המקרא לא נוקב בשמותיהם של אותם מלאכים, למעט בספר דניאל "מיכאל וגבריאל", שהם המלאכים הבכירים ביותר, תפקידם של הנביאים נתפס כמיסטיקנים שנועדו להגן על העם, לפתור חזיונות, לראות את העתיד ובעיקר להביא את דבר ה' אל העם.ברית בין הבתרים מדגישה את ההתגלות המיסטית הגדולה ביותר לפי המקרא, התגלות שהיא חיבור תקשור ישיר בין האדם והאלוהים, סיפור מתן תורה בהר סיני וירד ה' בענן שיא הגילוי האלוהי - ": וַיּאמֶר ה' אֶל משֶׁה הִנֵּה אָנכִי בָּא אֵלֶיךָ בְּעַב הֶעָנָן בַּעֲבוּר יִשְׁמַע הָעָם בְּדַבְּרִי עִמָּךְ וְגַם בְּךָ יַאֲמִינוּ לְעולָם וַיַּגֵּד משֶׁה אֶת דִּבְרֵי הָעָם.... כִּי בַּיּום הַשְּׁלִשִׁי יֵרֵד ה' לְעֵינֵי כָל הָעָם עַל הַר סִיני. (שמות י"ט, ז'-י"א),סיפור ברית בין הבתרים וסיפור מתן תורה מדגישים את המושג מהי "התגלות רוחנית".

משאת נפשם של המיסטיקנים או המתקשרים הרוחניים, היא להגיע לדרגת גילוי רוחנית גבוהה ולתקשר ישירות עם האל כמו בסיפור הברית או מעמד הר סיני, סימן או סמל מיסטי ראשוני של האל בהתגלותו לבני האנוש,

התחברות ואיחוד מעשי עם האל מלווה אותנו לאורך כל המקרא והחיבור הזה הוא הבסיס העיקרי ליסודות הקבלה המעשית.

סודות המיסטיקה היהודית, מתאפיינת בחיזוי הנבואי, חזון המרכבה של יחזקאל, חזון אחרית הימים אצל דניאל, תחיית המתים, חישוב קץ הזמנים, חלום נבוכדנצר ובנו בלשצר, החיים לאחר המוות, גלגול נשמות, גן עדן, קבלה יהודית עוסקת בסודות כמוסים הנמצאים בכל אחת מאותיות האלף בית העברי, קבלה יהודית עוסקת בנסתר ובסוד שליוה את עם ישראל עד לחורבן בית שני, קבלה יהודית היא מדע וחכמה העוסקים, בסודות הטבע והנסתר בשמים ובעליונים, גאולה, ביאת המשיח, עתיד – אחרית הימים, תפקיד האדם ייעודו ויכולתו, תיקון מבחינה מיסטית ורוחנית, סודות היצירה של העולמות הנראים והלא נראים.

מיסטיקה וקבלה: האיסיים במדבר יהודה היו מבין הראשונים שהפנימו את המיסטיקה היהודית והפכו אותה למסורת ודרך חיים. התבודדות הסתגפות והשקעת רוב זמנם בלימוד ופענוח כתבי הקודש על דרך הסוד והמשל, כהכנה לימות המשיח. הם למעשה הסימנים והניצנים הראשונים בהתפשטות תורת הסוד והקבלה. האיסיים שמרו כתביהם הסודיים לעצמם – "המגילות הגנוזות", הם השתמשו במאגיה, קריסטלים, עשבי מרפא, שמות המלאכים. מה שמעיד על הדימוי שנוצר להם כעושי נפלאות ברפואה הטבעית, הם היו ידועים כבעלי סגולה וכוחות מאגיה, עסקו ברפואה משלימה הוליסטית וטבעית בהתאם לנהוג בזמנם.

הסוד וחכמת הקבלה הם תורה אוניברסאלית, הם בעצם המזור הרוחני לאדם בדרך לתיקון ושלמות, בריאות - גוף נפש ורוח, תפילה, חיבור, אמונה, דרך חיים, מודעות עצמית, הגשמה עצמית, מוסר וערכים.

העיסוק בגילוי הסוד לפי הקבלה אסור בהחלט אפשר ללמוד את זה מהסיפור הידוע של המקובל "יונתן בן עוזיאל", "יצאה בת-קול ואמרה: מי הוא שגילה סתרי לבני אדם". משמע שמותר לעסוק בחקר הקבלה אך אסור לנו לגלות את סודותיה וסתריה.


בכוח האותיותקבלה ומיסטיקה יהודית עוסקים בעשר הספירות - תכונות אלוהיות שהאל האציל לאדם ממנו ביום בריאתו, ועשרים ושתיים אותיות האלף בית, המהווים יחד 32 סודות עליונים שהם יסוד היוצרות הבריאה -" נתיבות פליאה וחוכמה" כוחות ואנרגיות מיסטיים מהם נברא העולם.

לפי הקבלה והמיסטיקה היהודית, הספירות הן שלבים של התהוות ארבע היסודות – אש, מים, רוח ואדמה. סיפור בריאת האדם והפיכתו ליצור הנאצל בדרגה הגבוהה ביותר בטבע מהיות בעל תכונות אלוהיות.

מספר היצירה אפשר ללמוד שכל אות באלף בית העברי היא ייחודית ובעלת משמעות רוחנית נסתרת, האותיות קשורות לאדם, זמן וכוכבים, הם שפה של תקשור בין בני אדם, כלי הבעה, שמיעה, חשיבה וראייה – כל מה שאנחנו רואים מתורגם לאותיות ושפה במחשבה שלנו. בכוח האותיות: חיבור וצירוף האותיות לכדי מילה, שם, מושג, משמעות, רעיון, מחשבה, דמיון ועוד. לפי הקבלה הם חיבור רוחני ומיסטי בתוכו גלום הסוד.

לפי ספר היצירה שהוא ספר קטן בן 1600 מילים סתומים ולא מובנים ללא מידע מתי הוא נכתב ומי כתב אותו, המסר העיקרי וחשיבותו במיסטיקה היהודית, הוא בכוח האותיות, ומשמעות עשר הספירות, השבעות סודיות, קמעות, וצירופי אותיות שהם האל ושמות המלאכים שהם חלק ממלבושי האלוהים "לבישת השם", קשירת כתרים לאותיות, תגים ודקדוק.

לפי הקבלה, החסרת אות בספר התורה, או הוספת אות אחת יכולה לגרום לחורבן העולם כולו. על כל אדם ללמוד ולחקור את הכוונה של האותיות וצירופיהם, שהן כתר של חכמה, בינה וחסד אלוהיים.

עשר הספירות


כאמור 10 הספירות הן תכונות אלוהיות עילאיות שניתנו לאדם ביום בריאתו.

כתר רוח אלוהיים - בסיס תקשורתי בין אלוהים לעולם, בין אלוהים לבני האדם באמצעות המלאכים, השליחים והנביאים, רוח באה מהאוויר הרוחני דרכה חקק אלוהים את 22 האותיות האלף בית מהם נברא העולם.
חכמה - המקור ממנו שואב האדם את עיקר תפישת החיים הבנתו וחשיבת.
בינה - באה מהאוויר – המים, מהם יצר אלוהים את הסדר בתוך התוהו ובוהו מעשה קוסמי הפרדת החושך והואר.
חסד – האש, ממנה נברא כיסא הכבוד.

4 הספירות הראשונות מתוך עשר הספירות לפי הקבלה הן ארבע היסודות: אויר מים, אש ואדמה, בצירוף 6 הספירות הנוספות מקבלים ממדים של אורך, רוחב, גובה, נפח, זמן, ערכים ומוסר, ארבע רוחות השמים והכיוונים למעלה ומטה. מזרח, מערב, צפון ודרום, שמים וארץ = רוחניות וחומריות.

שמים = מלכות, ארץ = יסוד.

נומרולוגיה קבלית.

נומרולוגיה קבלית עוסקת בצרוף האותיות והפיכתם למילה. מיסטיקנים, מתקשרים ונומרולוגיים קבליים, מנסים למצוא את המשמעות הרוחנית והמיסטית שי בסוד האותיות הנכללות בשם האדם, מהם ניתן באופן ייחודי לדעת "מה צופן העתיד והגורל לאדם "בכוח האותיות".

נומרולוגיה קבלית עיסוק בחקר האותיות והספירות לעומק, ספר הזוהר הקדוש, ספר היצירה, ספר אותיות דרבי עקיבה, ספר התמונה, סתרי תורה, האות, הקנה, הפליאה, גינת אגוז, פרדס רימונים, הקבלה המעשית של האר"י, ועוד

נומרולוגיה קבלית: שיטה גימטרית, עבודה עם האותיות וחישוב הערך המספרי של האותיות. לפי הערך המספרי הזהה בכל צירוף בשינוי האותיות של מילה יש מכנה משותף נסתר.

לדוגמא יין בגימטרייה = 70, גם סוד = 70 נכנס יין, יצא סוד.

חוכמת הפרצוף


לפי הקבלה ולפי הזוהר, האותיות הם מלבוש ופרצוף רוחני ממנו אפשר לקבוע תכונות תורשתיות, שהם שרטוט הפנים של הפנים של האדם בזמן בריאתו, בצלמנו ודמותנו, האותיות כאן מייצגת אבר לפי ספר יצירה הקובע כי גוף האדם הוא העתק של מבנה היקום/

ספר ההיכלות והמרכבה הוא, ספר שעוסק יותר במאגיה מאשר במיסטיקה, פענוח סודות העולם העליון והבריאה נתפס ככוח שדרכו ניתן לשלוט על המלאכים, כוח שניצב מאחורי הקבלה המעשי, המורכבת מנוסחאות כשפים ושמות סודיים למטרות שונות.

ספר הסודות והרזים נוגע בעלומות עליונים באמצעות שיקוים, מרקחות, השבעות, כאשר המטרה היא לקבל השגות רוחניות על הסודות העליונים והכמוסים.

מיסטיקה יהודית לפי הקבלה.


מיסטיקה יהודית לפי הקבלה, מתייחסות לא רק לאל ו 72 פירושי שמותיו, למלאכים ותפקידיהם, לכוחות המפעילים את הבריאה, אלה גם בשלוש הדמויות של מיסטיקנים גדולים ביהדות, אברהם אבינו וההבטחה, משה רבנו המתואר בתורה כאיש היחיד אשר דיבר ישירות, עם אלוהים פנים אל פנים, אליהו הנביא המצליח לגרום לצפחת שמן לא להתרוקן, כד קמח שלא יתמלא, רץ מהר יותר מהמרכבה של אחאב המלך, המצליח לשרוד ולחיות ארבעים יום וארבעים לילה ללא שתייה ואוכל במערה, להוריד אש מהשמים כדי לשרוף את פר העולה, חוצה את הירדן לשניים באדרתו, מרחף והולך ברוח והעתיד לבשר לעם ישראל על הגאולה וביאת המשיח.

לגילוי אליהו הנביא, יש מקום של כבוד בספר הזוהר הקדש של "רבי שמעון בר יוחאי ובנו, שהתחבאו במערה, ואליהו הנביא בא אליה, מגלה לו את דבר מותו, מבטל גם את הגזרה שגרמה לרבי שמעון וחבריו לברוח ולהסתתר מפני הרומאים.

תפקידו של אליהו הנביא עד היום הוא להיות מגן לעם ישראל לדורותיו, לפי הזוהר הוא גם משתתף בכל ברית מילה, ומכאן המושג כיסא אליהו הנביא בזמן ברית המילה, כוס אליהו הנביא בליל הסדר.

הקשר בין מיסטיקה לקבלה משפיעה על החברה הדתית והחילונית, וגם שאר התרבויות והעמים. מיסטיקה וקבלה היא מסע התעוררות, רענון, התחדשות, רפואה משלימה והוליסטית, תפיסות חדשניות ומודרניות לגבי מהות האדם, החברה ייעודו ותפקיד.

סודות המיסטיקהסודות המיסטיקה: תורת הנסתר – קארמה -גלגול נשמות, בכוח האותיות והשמות, נומרולוגיה קבלית, אסטרולוגיה קבלית, תפילות ובקשות, תיקונים, קמעות, הגנות, פתרון חלומות, התבודדות והסתגפות- מדיטציה, תקשור, מודעות עצמית, לפי התבוננות וחקירה של 10 עשר הספירות ו22 אותיות האלף בית.

סודות המיסטיקה לפי הקבלה, או מיסטיקה יהודית קדומה, אלוהים נתן לאדם הראשון ספר ובו 32 סודות עליונים, מהם נברא האדם והעולם, הספר עבר לחנוך, מחנוך לנוח, מנוח לאברהם אבינו יצחק ויעקב.... וכן הלאה, הספר עבר גלגולים ודורות רבים בסופו נמצא במערה על ידי הרשב"י שגילה באמצעותו את 72 צירוף אותיות השם הקדוש.

שורשי המיסטיקה היהודית נעוצים בסודות הקבלה,, בספר היצירה ובספר הבהיר, שהם מערכת סמלים ומונחים מסורתיים המתאפיינים בחקירה פרטית ופנימית.

מיסטיקנים רבים מנסים לחקור ולהבין את סודות המיסטיקה, והמיסטיקה היהודית, קבלה וקבלה מעשית, מקובלים, הבקיאים בסוד וסודות הקבלה היהודית. האותיות והשמות בשם האדם, בדיקה אנרגטית של שמות. מה צופן העתיד, קמעות תפילות וסגולות מרפא.מאת שלמה טל מיסטיקן ומתקשר.