יום שני, 19 בינואר 2015

מיסטיקנים און ליין
מיסטיקנים און ליין

האינטרנט ככלי מסייע לשיפור איכות החיים, שינה אצל רבים מאתנו הרגלי צריכה וקבלת שירותים חיוניים, אם בעבר הרחוק נאלצנו להקדיש זמן רב לחיפוש אחרי מיסטיקנים, יועצים ומדריכים רוחניים, היום ניתן בקלות יתר, מכל מחשב או מכשיר טלפון חכם למצוא בקליק אחד למצוא עשרות אתרי מיסטיקנים און ליין ברשת.

אין ספק שלאינטרנט יש כוח השפעה עצום על חיינו והרגלנו, עיקר השפעת האינטרנט על חיינו הוא באפשרויות האין סופיות במבחר התחומים והשירותים הזמינים שעומדים לפנינו, המבחר הגדול מצד אחד מהווה יתרון לצרכן ומצד שני יוצר בלבול לא קטן, בעיקר כאשר אנחנו רוצים לקבל ייעוץ אישי ורוחני על ידי מיסטיקנים או מתקשרים.

בלבול שנובע בעיקר מהקושי לדעת מי הם באמת מיסטיקנים און ליין, מהו כוחם הרוחני ומה היא האמת בפרסום של אותם אתרים.

הרשת פתחה חלון הזדמנויות לתעשיית המיסטיקה ולמיסטיקנים לעשיית הון ללא השקעה ומאמץ מיוחד, לכאורה כל אדם יכול להציג את עצמו כמומחה או מומחית מיסטיקה, מבלי להוכיח דבר דרך אותם אתרים של מיסטיקנים און ליין, כמעט כל אדם יכול להצטרף למאגר המומחים והמיסטיקנים של אותם אתרים בקלות יתר ללא שום ניסיון מוקדם והוכחה ממשית לגבי יכולתם והבנתם הרוחנית.

הסיבה לכך נעוצה בתחרותיות הקיימת בין אתרי המיסטיקה השונים, הפועלים ללא פיקוח ובקרה, מטרתם היחידה היא ליצור מאגר גדול של מיסטיקנים, מתקשרים ומומחי מיסטיקה שונים בכדי להגיע לכמה שיותר לקוחות וצרכנים. מה גם שלבעלי האתרים אין למעשה את הכלים והיכולות לבדוק את המיסטיקנים נותני השירות. לרוב בעלי האתרים אין שום הבנה ומושג במיסטיקה ורוחניות על כל תחומיה.

צרכני המיסטיקה מחפשים לקבל תשובות לשאלות מידיות, חלקם נמצאים ברגעי מצוקה ומשבר זמני מבחינה רוחנית, עקב בעיות אישיות משבר בזוגיות, בעבודה, קשיי פרנסה, התלבטות בבחירת תחום עבודה לימודים ופיתוח קריירה, מעבר מגורים, מציאת אהבה וכו.. לכן מרביתם פונים בבקשת ייעוץ והכוונה אל אתרי מיסטיקנים און ליין,

מתקשרים או מיסטיקנים אמורים לענות על הצורך של הלקוח או הצרכן לקבל מידע אמיתי אמין ורלוונטי בזמן אמת, תשובות לשאלות הקשורות למצבם האישי הווה ועתיד.

והשאלה הנשאלת האם ריבוי אתרי המיסטיקה, יוצרים חוסר איזון במידע? ייעוץ מטעה ושגוי וגם תשובות אשר סותרות ואפילו נוגדות בגלל השוני שיש במידע או בייעוץ שבין המיסטיקנים השונים. מה שגורם לא פעם בלבול גדול ומפח נפש אצל צרכני מיסטיקה רבים.

מיסטיקנים אמורים לשמש כקרן אור ללקוח, לסייע להם נקודתית לקבל החלטות חשובות וגורליות, לסייע ללקוחות לצאת ממצבי חסימה ותקיעות, לעודד ולחזק, בכול תחומי החיים בכל בעיה בכל נושא, החל מבחירת בן/ת זוג מתאים, קריירה, לימודים, תחום עבודה, באופן מהיר ללא צורך בהגעה פיזית למיסטיקן או מיסטיקנית.


מיסטיקנים בטלפון


מיסטיקנים און ליין הוא שירות נוח וזול יחסית, המאפשר לצרכן לקבל מענה טלפוני מידי בכל שעות היממה על ידי מיסטיקנים, מתקשרים ומחי מיסטיקה שונים,

אנשים מכל הרבדים של החברה הישראלית ללא הבדל מעמד, תרבות, מין או דת פונים אל מיסטיקנים בטלפון, בזכות רשת האינטרנט.

העובדה שלא תמיד אנחנו מוצאים הסברים הגיוניים במודעות הרגילה הגבירה את תודעת הציבור לשירותם של מיסטיקנים בטלפון ולכוחו של עולם המיסטיקה לסייע לנו במהירות ולתת לנו מידע וכלים להתמודדות עם הבעיות בהם אנחנו נתקלים בחיינו בדרך לצמיחה והגשמה עצמית.

מיסטיקנים בטלפון אמורים לשמש לנו כיועצים ומדריכים רוחניים, ברגעי משבר ומצוקה.תקשור


תקשור יכולת שטבועה בכל אדם ללא הבדל מין, מעמד גיל ומוצא, תקשור מאפשר לנו באופן אינטואיטיבי ופנימי לגלות דרך החושים הרגילים אמצעי להגברת המודעות האישית, להבנת היכולות היצירתיות שלנו, תקשור הוא כלי המחבר אותנו לעצמנו ולאחרים מבחינה רוחנית, נפשית ופיזית, תקשור יכול לשמש אותנו ככלי לריפוי ייעוץ והכוונה בהתפתחות האישית.

יש מתקשרים הגורסים ומאמינים כי תקשור הוא כוח אינטואיטיבי המסייע למתקשר או מתקשרת, לקבל מידע ומסרים מתת המודע למודע הרגיל ברמה עוצמתית וגבוהה מאוד.

ישנם מתקשרים הטוענים ליכולת על חושית לתקשר עם ישויות וחוצנים שמחוץ לעולם המציאותי המוכר לנו.

יש מתקשרים הרואים את עצמם כשליחי אור או מדריכים רוחניים שמקבלים הדרכה גבוהה ממלאכים.


מיהו מתקשר אמיתי?  

אפשר בקלות לדעת מי הם באמת מתקשרים מומלצים ואמיתיים ומי לא, כאשר מתקשר או מתקשרת מדייקים במידע ובפענוח הבעיה בקלות וולא ריבוי בשאלות מכוונות, בראיית אירועים ספציפיים ונקודתיים השייכים לעבר, או בראייה והבנה מדויקת של הסיבות בהווה, לבעיות ולמצוקות שבגינם פניתם לקבל תקשור, אם הרושם שנוצר בשיחה עם המתקשרים הוא כזה סימן שקיבלתם תקשור אמין ואמיתי.

כאשר המתקשר או המתקשרת מתחילים לשאול יותר מדי שאלות מכוונות בזמן תקשור, נותנים לכם מידע שגוי ולא מדויק, מיד עליכם לנתק את השיחה, ולהניח שהמתקשר או המתקשרת מושכים זמן בכדי לקבל דרכם מידע אישי ו/או להרוויח זמן שיחה בטלפון על חשבונכם.

מתקשר או מתקשרת שרלטניים לרוב מתאפיינים בדרישה בלתי סבירה לתשלום כספי מוגזם, ביצירת תלות, בפיזור הרבה הבטחות, בהצגת יכולתם הרוחנית הגבוהה ושימוש באלמנט שקריים, כמו יש עליכם כישוף, עשו לכם עין הרע, או הבטחות בדבר החזרת אהבה מידית וכדומה....

שרלטנות מתייחסת לכלל המיסטיקנים והמתקשרים המחוברים לעולם הכישופים והחושך, רובם נושאים מסרים בזמן תקשור של הפחדות ויוצרים אירועים דמיוניים שכביכול עלולים להתרחש ולהגשים את עצמם.

לצערנו הרב ישנם היום הרבה מיסטיקנים או מתקשרים ללא שום הכשרה עצמית, אנשים בעלי מוגבלות בהתפתחות האישית אשר משליכים את בעיותיהם וחוסר הצלחתם על עולמם של האחרים.

תקשור נכון ואמיתי על ידי מתקשר או מתקשרת צריך ואמור לסייע ולעזור לכם להתמודד בצורה נכונה וטובה עם המציאות והחיים

תקשור אמור ליצור עידוד, ולהראות לכם את הצדדים המוארים שבכם ולא את הצדדים האפלים והחשוכים,מיסטיקה יהודית


לפי הקבלה והמיסטיקה היהודית אפשר בהרבה מקרים להיפגע על ידי תקשור מאשר לקבל תובנות וידע על העתיד,

לפי המיסטיקה היהודית אדם אשר מבצע תקשור על ידי מתקשר או מתקשרת רוצה לדעת מה צופן לו העתיד, ולקבל הכוונה רוחנית הופך את עצמו לתלותי בעל ספקות וחוסר אמון לגבי יכולותיו וכוחותיו.

ישנה נטייה אצל חלק קטן מקרב צרכני המיסטיקה להאמין לכל מוצא פיהם של המתקשרים או המיסטיקנים, לרוב אותה אוכלוסיה נוטה להפריז בכוחותיהם ויכולתם הרוחנית והמיסטית בעולם הנסתר והמיסטיקה של המיסטיקנים.

מתקשרים רוחניים צריכים להיזהר מאוד בלשונם ובמוצא פיהם, מיסטיקה יהודית רואה בתקשור עיסוק בדיני נפשות וחריצת גורלות,

כאשר אנחנו עומדים בפני הדילמה אם להתגרש או לא, לכפות בכוח את בן/ת הזוג עי ידי פעולה של כישוף החזרת אהבה, להחליף מקום עבודה, לעבור מגורים, להתנהל כספית בצורה כל שהיא ועוד בכך המתקשר עלול להזיק ולגרום לעגמת נפש לאנשים אשר נמצאים בסביבת המתוקשר/ת

לרוב מומחי המיסטיקה השונים אין שום רקע בתפיסת המיסטיקה היהודית מבחינה פסיכולוגית ופילוסופית, רובם אינם בקיאים במדעי החיים והרוח, כך שהפרשנות והתקשור שלהם חסר ערך ומשמעות משום שאין להם יכולת אישית להסביר ולפרש את מקור כוחם והידע שלהם באופן מקצועי.

לפי המיסטיקה היהודית תקשור המבוסס על חיזוי וראיית העתיד מוטל בספק, ולא תמיד מדויק ונכון.

הכלל המרכזי במיסטיקה היהודית הוא "הכול צפוי והרשות נתונה" תמיד אנחנו צריכים לזכור, שהגורל לרוב יקבע על ידי הבחירות והמעשים שלנו בכל צעד ושעל שאנו עושים. אנחנו אדונים של הגורל שלנו ובידנו הכוח לשנות דברים. לכן אסור לנו לקבל את הדברים הקשורים לעתיד כהווייתם וכאמירה מוחלטת וגמורה.מיסטיקנים און ליין הם כלי לייעוץ והכוונה ולא כלי לחריצת גורל ועשיית דיני נפשות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.